O společnosti

Flonal je součástí zvučné italské manufakturní tradice. Hliníkové nádobí s nepřilnavým povrchem vyrábí od roku 1985. Kvalita produktů a aktivní přístup k investicím do technologických inovací dovedl společnost až do současné úrovně, kdy je světově uznávanou značkou.

Hlavní strategií společnosti Flonal pro nové trh je nabízet kvalitní a kompletně italské nádobí. Proto je veškeré nádobí Flonal a jeho součásti vyrobené přímo v Itálii. Z tohoto důvodu Flonal investoval do více jak 20 000 metrů čteverčních výrobní plohy poblíž Fano (Pu), kde probíhají veškeré výrobní procesy od vývoje materiálů až po kompletní zpracování konečného produktu.

Dnes je Flonal společností, která spojuje technologii a kvalitu, zkušenost a vývoj a udržuje si kontrolu jak nad konečným produktem, tak nad procesem jeho výroby. Stabilitu si udržuje především díky vysokému stupní automatizace výrobních linek. Podstatnou část strategie tvoří neustálé investice do technologií a důraz na funkční design. Díky tomu je Flonal silnou lokální společností, která je ale vysoce flexibilní a rychle expanduje.

V České republice zastupuje značku Flonal společnost Cezarrino a.s.

Kontakt

CEZARRINO, a.s.
Mlýnská 326/13
602 00  Brno
Česká republika

Tel: +420 730 166 134
E-mail: info@flonal.cz

Made in Italy

Společnost Flonal se od roku 1985 zabývá výrobou nádobí z hliníku tlačeného/tvářeného za studena, které je opatřeno na vnitřním povrchů nepřilnavými povrchy od renomovaných světovýách výrobců a exteriér je mimo jiné povlakován porcelánovými povrchy pro snadnou údržbu a trvalý vzhled. Celková škála nádob zahrnuje cenově atraktivní řady vyráběnémetodou lisování pánví už s dopředu nanesenými nepřilnavými vrstvami metodolu válcování, poté další stylové řadyečících pánví, hrnců, kastrolů, pakáčů, omáčníků, grilovacích a dalších speciálních pánví. Všechny nádoby jsou vyráběny přímo v Itálii a jsou vyráběny z čistého hliníku 99,5% včetně pomalu taženého silnostěnného nádobí, které je vzhledme i užinými vlastnostmi velmi podobné litému hliníku.