Technologie

Magma-Tech

Unikátní nepřilnavý povlak je navržen tak, aby zajistil maximální nepřilnavost připravovaných pokrmů k nádobě a zároveň poskytoval jedinečnou odolnost proti opotřebení, poškrábání a mechanickému poškození. Minerální částice, které jsou obsaženy v povlaku, představují skutečnou bariéru, která chrání samotný povlak i při použití kovové kuchyňské nářadí.


Cold Forging Technology

Technologie tlačení (kování) za studena – moderní technologie utváření těl pánví za studena umožňuje dosahovat vyjímečných mechanických a tepelně vodivých vlastností těla pánve při zachování přijatelných výrobních nákladů a výborné kvalita výrobků. Flonal se řadí mezi společnosti, které vyvíjeli tento způsob utváření těl pánví a tohoto výrobního postupu, který umožňuje optimalizaci tloušťky a tvaru, pro ideální rozložení tepla a velkou spodní stabilitu, a to i při vysokých teplotách vaření.

Kontakt

CEZARRINO, a.s.
Mlýnská 326/13
602 00  Brno
Česká republika

Tel: +420 730 166 134
E-mail: info@flonal.cz

Made in Italy

Společnost Flonal se od roku 1985 zabývá výrobou nádobí z hliníku tlačeného/tvářeného za studena, které je opatřeno na vnitřním povrchů nepřilnavými povrchy od renomovaných světovýách výrobců a exteriér je mimo jiné povlakován porcelánovými povrchy pro snadnou údržbu a trvalý vzhled. Celková škála nádob zahrnuje cenově atraktivní řady vyráběnémetodou lisování pánví už s dopředu nanesenými nepřilnavými vrstvami metodolu válcování, poté další stylové řadyečících pánví, hrnců, kastrolů, pakáčů, omáčníků, grilovacích a dalších speciálních pánví. Všechny nádoby jsou vyráběny přímo v Itálii a jsou vyráběny z čistého hliníku 99,5% včetně pomalu taženého silnostěnného nádobí, které je vzhledme i užinými vlastnostmi velmi podobné litému hliníku.